What’s next – NETIA – 27 września w Warsaw Spire w Warszawie

Cały czas zmieniają się zarówno wymagania biznesu względem technologii – jak i sama technologia. Musi ona pozostawać w służbie biznesu, ale często to właśnie technologia jest katalizatorem zmiany. Każda firma, instytucja, działalność biznesowa musi się adaptować do nowej rzeczywistości. What’s next – dokąd zmierzamy – to nowe wydarzenie, poświęcone tematyce organizacji, zasobów i infrastruktury informacyjnej w firmach w obliczu cyfrowej transformacji biznesu. Konferencja organizowana przez Netię odbędzie się 27 września w Warsaw Spire w Warszawie, z udziałem czołowych menagerów odpowiedzialnych za IT, infrastrukturę oraz digital transformation z największych firm w Polsce.

Gościem specjalnym „Whats next – dokąd zmierzamy” będzie Daniele Catteddu, Chief Technology Officer, Cloud Security Alliance, który opowie o tym dlaczego w dobie wyzwań technologicznych to właśnie chmura zwycięży, jakie będą tego konsekwencje zmian technologicznych i wyzwań regulacyjnych. Z rynku krajowego – o praktycznej stronie zmian za sprawą technologii opowie Tomasz Onyszko – inspirujący mówca, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży IT.

 Spośród tematów podejmowanych w programie wydarzenia sporo miejsca zajmie próba odpowiedzi na pytania:

  • Jak zmienia się miejsce i rola technologii w biznesie?
  • Dlaczego bezpieczeństwo i regulacje będą kluczowymi czynnikami zmian?
  • Czego od technologii w firmie wymaga dzisiaj biznes i jak te oczekiwania będą wyglądać w przyszłości?
  • Jakie rozwiązanie i modele IT mogą być optymalne dla firm i w jaki sposób powiązać model chmury z istniejącą infrastrukturą?

 

Oprócz wystąpień znakomitych ekspertów, organizatorzy przygotowali także sesję dyskusji roundtables, angażującą uczestników i pozwalającą na swobodną wymianę poglądów i dzielenie się doświadczeniami oraz wypracowanie rozwiązań realnych problemów.

Patronat nad konferencją objęło nasze stowarzyszenie. Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracją na stronie: http://www.whatisnext.pl

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin
Facebooklinkedin

Skomentuj